O NAS

O NAS

Anmedio > O NAS

W kilku słowach o nas

Kreatywność, dbałość o szczegóły i dobra atmosfera – tego na pewno nie zabraknie z planach z Nami! 🙂 Zdając sobie sprawę z powagi i odpowiedzialności z wykonywania tej pracy staramy się zawsze sprostać wymaganiom klienta przykładając największą wagę do progu jaki jest przed Nami stawiany. Oferujemy pomoc przy przełożeniu cyfrowej pamiątki na bardziej tradycyjną, tworząc niezapomniane pamiątki w postaci albumów oraz foto książek. Cechuje nas zawziętość w dążeniu do oczekiwanego efektu. Czasem natrętni, ale to dla dobra finalnego – WIEMY CO ROBIMY! 🙂

Filmowanie ślubów

Nie ma dwóch identycznych ślubów i wesel. Każda para jest inna, każde grono ślubnych gości bawi się na swój sposób, a klimat tych wydarzeń zawsze jest nieco odrębny. Stąd też tak istotne jest, aby przed uroczystościami doszło do rozmowy i poznania oczekiwań Młodej Pary. Dzięki temu wiemy, jak zaplanować ślubne filmowanie. Staramy się spełnić specjalne oczekiwania nowożeńców pod względem utrwalenia oraz opracowania wideo ze ślubu i wesela. Ponadto zawsze mamy na uwadze, że śluby i przyjęcia weselne mogą przynieść niezwykłe sytuacje, które także warte są uwiecznienia na wideo. Pracując przy filmowaniu zaślubin na terenie miasta Poznań oraz jego okolic, zyskaliśmy coś, co określa się intuicją zawodową. Dzięki niej przekazujemy Młodym Parom unikalną relację z najważniejszego dnia w ich życiu.

Fotografia i wideo ślubne w Poznaniu

Fenomen fotografii ślubnej polega na niezwykle wyraźnym zachowaniu atmosfery pojedynczej chwili. To zdolność, której właściwie nie posiada nasz umysł, gdyż działa bardziej jak kamera. A dzień ślubu to całe mnóstwo wydarzeń, którym warto dokładniej przyjrzeć się jeszcze raz z perspektywy czasu. Bogactwo sytuacji i postaci to pasjonujący materiał do utrwalenia przez fotografa na zdjęciach ślubnych. Eleganckie stroje, makijaże, fryzury, emocje wypisane na twarzach – tym właśnie charakteryzują się zdjęcia ślubne. Rolą fotografa jest dostrzeżenie i utrwalenie tych wszystkich elementów. Fotografia ślubna wymaga więc nie tylko dobrego sprzętu, lecz również spostrzegawczości oraz wyczucia. Zapraszamy do współpracy Pary, planujące ślub w Poznaniu lub okolicach tego miasta.