Łazienki Chodzieskie

BLOG

Just another WordPress site

Łazienki Chodzieskie

To miejsce urzekło Nas najbardziej tego sezonu. Super sala, idealne oświetlenie dzięki obstawie Dj-ów – Twój DJ, sala z gośćmi na świeżym powietrzu z widokiem na jezioro, a do tego piękna pogoda i uśmiechnięta Para Młoda.To miejsce urzekło Nas najbardziej tego sezonu. Super sala, idealne oświetlenie dzięki obstawie Dj-ów – Twój DJ, sala z gośćmi […]

Iwno

Ten piękny dzień zaczął się właśnie w tym wspaniałym miejscu. Pałac w Iwnie. Zielona okolica, masa starych i dużych drzew, a w nich biały pałac. Młodzi lepiej wybrać nie mogli. A przypieczętowaniem tej dobrej decyzji był wybór kościoła. Ślub odbył się w poznańskiej Katedrze.  

Pszczyna

No tak.. Kochamy wyjazdy. Wszystko wskazywało na wspaniały dzień. Tak też było. Pogoda wymarzona, młodzi piękni i… młodzi 🙂 Patrycja zadbała o każdy detal podczas dekorowania sali co dało się zauważyć już na samym wejściu na salę. Drewniane pieńki na stołach służyły jako stojaki pod świeczki, złota ścianka do strzelania fotek polaroidem. Bardzo urokliwe miejsce. Pszczyna.